Rafael Santy trilogie DIVNOLES
Pokud zajdete do DIVNOLESA na houby, může se vám stát, že nenajdete ani svoje auto, ani silnici a dokonce ani svůj vlastní život.Okolí je podobné, vy jste stejní, ale vše ostatní je jinak. Co se mohlo stát?Podivný příběh vypráví Bohouš neméně podivná postava ze zapadlé hospody kdesi v okolí Brd, alkoholik, flákač a zkrachovalá existence a pitoreskní postavička všem pro smích, kterou má skoro každá vesnice? Je jí i ve skutečnosti? A kam setkání s Luznou, o které netuší, co vlastně je, přivedlo hrdiny napínavého fantaskního příběhu, se můžete dozvědět z prvního dílu trilogie DIVNOLES.

 A možná ještě něco navíc. Pokud si chcete přečíst ukázku Stačí kliknout. a nebo na kterýkoliv obrázek přebalu. Kdo ví, zda podobný DIVNOLES nemáme všichni někde za humny a zda podobný příběh se nemůže odehrát i nám. Luzná, či chcete-li Bludný kořen podle vyprávění našich babiček může číhat na každého. A nejen v lese. Pokud chcete jen ukázku, první a část druhé kapitoly na vás už čeká. Stačí kliknout.a nebo na kterýkoliv obrázek přebalu.

 

Rafael Santy DIVNOLES II
DIVNOLES funguje i jinak, než se může na první pohled zdát. Normální svět se může začít zdát víc iluzivní, než reálný. Obzvlášť když jste v tom snovém světě přišli o partnerku a nyní vidíte, že tzv. realita , kam jste se vrátili, se vlastně tváří jako iluze. Kde je pravda? Co je sen? Není náhodou dost nejisté, co je skutečná realita a co jen její iluze? Kam až jsou schopni zajít ti, kteří za utajováním jiné reality stojí? A utajují ji vůbec? Třeba je blázinec pravé místo klidu a rozjímání. A nebo cesta z kola ven. Stejně jako dost drsný a krvavý způsob, jak se zbavit agresorů. Vše se mohlo stát a třeba i stalo. A není to vše jen pouhopouhá iluze? Možná Vám na některé otázky odpoví Kopův náhodný společník Diggy.

 Určitě jste podobných postaviček potkali stovky, ale ani jste si jich nevšimli. Procházejí kolem nás, denně je potkáváme, ale stejně jako kouzlům vůbec nevěnujeme ani gram pozornosti. Stejně jako DIVNOLESŮM, který máme každý za humny.Ale tento druhý díl je pravým opakem prvního dílu. Vstupujete na nejistou půdu. Ale je to jen iluze reality. Tak dobrou zábavu a třeba i něco na zamyšlení. A nebo ne. Je to na Vás. Stačí kliknout pro ukázku. a nebo na kterýkoliv obrázek přebalu.

 

Rafael Santy: DIVNOLES III Pokud zvládnete techniku, Luzná pro vás bude jen klíčem, co otevírá dveře. Ale jak se vyrovnat se znalostmi o důvodech , proč jsou věci tak, jak se dějí? Nebudete náhodu v ohrožení života ještě víc, když se praví viníci dozvědí, že víte? A co se schopnostmi, které máte? Jsou řešením rady, které můžete získat na kopci, kam se dá dojít, jen když je mlha? Kdo ví? Třetí díl DIVNOLESA odpovídá vlastně ve svém názvu. Je potřeba vytvořit soukromou věčnost. Ale to spolu nese i zodpovědnost. Vše, co stvoříte, se budete muset naučit i zničit.

  Konec konců v pohádkách tento princip známe dávno a všichni jsme se divili, proč Jiřík musel svému milovanému koníčkovi za veškeré služby useknout hlavu. Soukromí neznamená jen svobodu, ale i zodpovědnost a nejen za svá rozhodnutí. A jak dopadne Bohouš? No to přece již víme z prvního dílu. Tak dobrou zábavu a třeba i něco na zamyšlení. A nebo ne. Je to jen na Vás. Stačí kliknout pro ukázku. a nebo na kterýkoliv obrázek přebalu.